Atıcılık | Erkekler 10m Havalı Tabanca | Viyetnam | Xuan Vinh HOANG | 202.5 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler 10m Havalı Tüfek | İtalya | Niccolo CAMPRIANI | 206.1 | Olimpiyat |
Atıcılık | Kadınlar 10m Havalı Tabanca | Çin | Mengxue ZHANG | 199.4 | Olimpiyat |
Atıcılık | Kadınlar 10m Havalı Tüfek | ABD | Virginia THRASHER | 208 | Olimpiyat |
Atıcılık | Kadınlar 10m Havalı Tüfek | Çin | Li DU | 420.7 | Olimpiyat |
Atıcılık | Kadınlar 25m Tabanca | Çin | Jingjing ZHANG | 592 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler Double Trap | Almanya | Andreas LOEW | 140 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler Double Trap | Avustralya | James WILLET | 140 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler 50m Tabanca | Güney Kore | Jin JONGOH | 193.7 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler 50m Tüfek Yatarak Atış | Rusya | Sergey KAMENSKIY | 629.0 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler 50m Tüfek Yatarak Atış | Almanya | Henri JUNGHAENEL | 209.5 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler 50m Tüfek 3 Pozisyon | İtalya | Niccolo CAMPRIANI | 458.8 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler 50m Tüfek 3 Pozisyon | Rusya | Sergey KAMENSKIY | 1184 | Olimpiyat |
Atıcılık | Kadınlar 50m Tüfek 3 Pozisyon | İtalya | Petra ZUBLASING | 589 | Olimpiyat |
Atıcılık | Kadınlar 50m Tüfek 3 Pozisyon | Germany | Barbara ENGLEDER | 458.6 | Olimpiyat |
Atıcılık | Kadınlar Skeet | Çin | Meng WEI | 73 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler Skeet | Bağımsız Olimpik Sporcu | Abdullah ALRASHIDI | 123 | Olimpiyat |
Atıcılık | Erkekler Skeet | İsveç | Marcus SVENSSON | 123 | Olimpiyat |
Halter | Erkekler 56 kg | Çin | Qingqua LONG | 307 kg | Dünya ve Olimpiyat |
Halter | Kadınlar 53 kg | Çin | Yajun LI | 101 kg | Olimpiyat |
Halter | Kadınlar 58 kg | Tayland | Sukanya SRISURAT | 110 kg | Olimpiyat |
Halter | Kadınlar 63 kg | Çin | Wei DENG | 262 kg | Olimpiyat |
Halter | Kadınlar 63 kg | Çin | Wei DENG | 262 kg | Dünya |
Halter | Erkekler 77 kg | Kazakistan | Nijat RAHIMOV | 214 kg | Dünya |
Halter | Erkekler 77 kg | Kazakistan | Nijat RAHIMOV | 214 kg | Olimpiyat |
Halter | Erkekler 85 kg | İran | Kianoush ROSTAMI | 396 kg | Olimpiyat |
Halter | Erkekler 85 kg | İran | Kianoush ROSTAMI | 396 kg | Dünya |
Halter | Erkekler 105 kg | Özbekistan | Ruslan NURUDINOV | 237 kg | Olimpiyat |
Halter | Erkekler +105 kg | Gürcistan | Lasha TALAKHADZE | 473 kg | Dünya ve Olimpiyat |
Okçuluk | Tek Erkekler | Güney Kore | Woojin KIM | 700 | Dünya ve Olimpiyat |
Pist Bisikleti | Kadınlar Takım Takip | Birleşik Krallık | Takım | 4:10.236 | Dünya |
Pist Bisikleti | Kadınlar Takım Takip | Birleşik Krallık | Takım | 4:10.236 | Olimpiyat |
Pist Bisikleti | Erkekler Takım Sürat Yarışı | Birleşik Krallık | Takım | 42.440s | Olimpiyat |
Pist Bisikleti | Erkekler Sürat Yarışı | Birleşik Krallık | Jason KENNY | 9.551s | Olimpiyat |
Pist Bisikleti | Kadınlar Takım Sürat Yarışı | Çin | Gong/Zhong | 31.928s | Dünya |
Pist Bisikleti | Kadınlar Takım Sürat Yarışı | Çin | Gong/Zhong | 31.928s | Olimpiyat |
Pist Bisikleti | Kadınlar Sürat Yarışı | Birleşik Krallık | Rebecca JAMES | 10.721s | Olimpiyat |
Pist Bisikleti | Erkekler Takım Takip | Birleşik Krallık | Takım | 3:50.265 | Dünya ve Olimpiyat |
Pist Bisikleti | Erkekler Omnium | Danimarka | Lasse Norman HANSEN | 4:14.982s | Olimpiyat |
Yüzme | Erkekler 100m Kurbağalama | Birleşik Krallık | Adam PEATY | 57.13 | Dünya |
Yüzme | Erkekler 100m Kurbağalama | Birleşik Krallık | Adam PEATY | 57.13 | Olimpiyat |
Yüzme | Erkekler 100m Sırtüstü | ABD | Ryan MURPHY | 51.85s | Olimpiyat |
Yüzme | Erkekler 100m Sırtüstü | ABD | Ryan MURPHY | 51.85s | Dünya |
Yüzme | Erkekler 200m Kurbağalama | Japonya | Ippei WATANABE | 2:07.22 | Olimpiyat |
Yüzme | Erkekler 100m Kelebek | Singapur | Joseph SCHOOLING | 50.39s | Olimpiyat |
Yüzme | Erkekler 4x100m Karışık Bayrak | ABD | Takım | 3:27.95 | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 100m Serbest | ABD | Simone MANUEL | 52.70s | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 100m Serbest | Kanada | Penny OLEKSIAK | 52.70s | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 100m Kelebek | İsveç | Sarah SJOSTROM | 55.48s | Dünya |
Yüzme | Kadınlar 100m Kelebek | İsveç | Sarah SJOSTROM | 55.48s | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 100m Kurbağalama | ABD | Lilly KING | 1:04.93 | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 200m Bireysel Karışık | Macaristan | Katinka HOSSZU | 2:06.58 | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 400m Bireysel Karışık | Macaristan | Katinka HOSSZU | 4:26.36 | Dünya ve Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 400m Serbest | ABD | Katie LEDECKY | 3:56.46 | Dünya |
Yüzme | Kadınlar 400m Serbest | ABD | Katie LEDECKY | 3:56.46 | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 4x100m Serbest Bayrak | Avustralya | Takım | 3:30.65 | Dünya |
Yüzme | Kadınlar 4x100m Serbest Bayrak | Avustralya | Takım | 3:30.65 | Olimpiyat |
Yüzme | Kadınlar 800m Serbest | ABD | Katie LEDECKY | 8:04.79 | Dünya |
Yüzme | Kadınlar 800m Serbest | ABD | Katie LEDECKY | 8:04.79 | Olimpiyat |
Atletizm | Kadınlar 10.000m | Etiopya | Almaz AYANA | 29:17.45 | Dünya |
Atletizm | Kadınlar 10.000m | Etiopya | Almaz AYANA | 29:17.45 | Olimpiyat |
Atletizm | Erkekler 400m | G. Afrika | Wayde van NIEKERK | 43.03s | Dünya |
Atletizm | Erkekler 400m | G. Afrika | Wayde van NIEKERK | 43.03s | Olimpiyat |
Atletizm | Kadınlar Çekiç Atma | Polonya | Anita WLODARCZYK | 82.29m | Dünya |
Atletizm | Kadınlar Çekiç Atma | Polonya | Anita WLODARCZYK | 82.29m | Olimpiyat |
Atletizm | Erkekler Sırıkla Yüksek Atlama | Brezilya | Thiago Braz da SILVA | 6.03m | Olimpiyat |
Atletizm | Erkekler 3000m Hendekli | Kenya | Conseslus KIPRUTO | 8:03.28 | Olimpiyat |
Atletizm | Erkekler Dekatlon | ABD | Ashton EATON | 8893 | Olimpiyat |
Atletizm | Kadınlar 5000m | Kenya | Vivian Jepkemoi CHERUIYOT | 14:26.17 | Olimpiyat |
Kürek | Erkekler Tek Çifte | Avustralya | Mahe DRYSDALE | 6:41.34 | Olimpiyat |
Durgunsu Kano | Kadınlar Tekli Kayak 200m | Yeni Zelanda | Lisa CARRINGTON | 39.864s | Olimpiyat |
Durgunsu Kano | Erkekler Tekli Kano 200m | Ukrayna | Iurii CHEBAN | 39.279s | Olimpiyat |
Modern Pentatlon | Erkekler Bireysel | Rusya | Alexander LESUN | 268 | Olimpiyat |
Modern Pentatlon | Erkekler Bireysel | Rusya | Alexander LESUN | 1479 | Olimpiyat |
Modern Pentatlon | Erkekler Bireysel | Birleşik Krallık | James COOKE | 1:55.60 | Olimpiyat |
Modern Pentatlon | Erkekler Bireysel | Kore | Woongtae JUN | 11:02.50 | Olimpiyat |
Modern Pentatlon | Kadınlar Bireysel | Rusya | Gulnaz GUBAYDULLINA | 2:07.94 | Olimpiyat |
Modern Pentatlon | Kadınlar Bireysel | Litvanya | Laura ASADAUSKAITE | 12:01.01 | Olimpiyat |
Modern Pentatlon | Kadınlar Bireysel | Avustralya | Chloe ESPOSITO | 1372 | Olimpiyat |