100 m Çift Palet (Erkek)
Can Şerifoğlu
8. oldu
Finalde 00.47.84 ile 8. oldu.
|
|
100 m Çift Palet (Erkek)
Özcan Esen
6. oldu
Finalde 00.46.13 ile 6. oldu.
|
|
100 m Çift Palet (Kadın)
Deniz Eylül Kürklü
8. oldu
Finalde 00:53.99 derecesiyle 8. oldu.
|
|
100 m Çift Palet (Kadın)
Esin Karakaya
7. oldu
00:53.86'lık derecesiyle 7. oldu.
|
|
100 m Su Üstü (Erkek)
Berker Çakar
8. oldu
Finalde 00.39.08 ile 8. oldu.
|
|
100 m Su Üstü (Erkek)
Hamit Taha Tayfur
6. oldu
00:40.47'lik derecesiyle 6. oldu.
|
|
100 m Su Üstü (Kadın)
Beste Tuğçem Akgün
5. oldu
Finalde 00:43.43 derecesiyle 5. oldu.
|
|
100 m Su Üstü (Kadın)
Ecem Tekin
5. oldu
00:46.62'lik derecesiyle 5. oldu.
|
|
200 m Çift Palet (Erkek)
Can Şerifoğlu
7. oldu
Finalde 01:53.79 derecesiyle 7. oldu.
|
|
200 m Çift Palet (Erkek)
Özcan Esen
Tamamlayamadı
|
|
200 m Çift Palet (Kadın)
Deniz Eylül Kürklü
6. oldu
Finalde 01.58.35 ile 6. oldu.
|
|
200 m Çift Palet (Kadın)
Esin Karakaya
10. oldu
00:05:85'lik derecesiyle 10. oldu.
|
|
200 m Su Üstü (Erkek)
Can Batır
7. oldu
Finalde 01:33.47 derecesiyle 7. oldu.
|
|
200 m Su Üstü (Erkek)
Derin Toparlak
6. oldu
Finalde 01:30.55 derecesiyle 6. oldu.
|
|
200 m Su Üstü (Kadın)
Ecem Tekin
6. oldu
01:42.42'lik derecesiyle 6. oldu.
|
|
200 m Su Üstü (Kadın)
Zeynep Ak
5. oldu
01:42.27'lik derecesiyle 5. oldu.
|
|
2000 m Çift Palet (Erkek)
Can Şerifoğlu
4. oldu
00:23:25.60 lık derecesiyle 4. oldu.
|
|
2000 m Çift Palet (Kadın)
Deniz Eylül Kürklü
4. oldu
00:25:10.50'lik derecesiyle 4. oldu.
|
|
400 m Su Üstü (Erkek)
Can Batır
7. oldu
Finalde 03:18.40 derecesiyle 7. oldu.
|
|
400 m Su Üstü (Erkek)
Derin Toparlak
4. oldu
Finalde 03:15.41 derecesiyle 4. oldu.
|
|
400 m Su Üstü (Kadın)
Zeynep Ak
8. oldu
Finalde 03:49.91 derecesiyle 8. oldu.
|
|
400 m Su Üstü (Kadın)
Zühre İşici
10. oldu
03:45.64'lük derecesiyle 10. oldu.
|
|
4000 m Su Üstü (Erkek)
Derin Toparlak
5. oldu
00:43:02.80'lik derecesiyle 5. oldu.
|
|
4x100 m Bayrak
Erkek Takımı
5. oldu
2:39.85 lik dereceleriyle 5. oldular.
|
|
4x100 m Bayrak
Kadın Takımı
Gümüş madalya kazandı
02.57.72 dereceleriyle 2. olarak gümüş madalya aldılar.
|
|
4x2000 m Su Üstü Bayrak
Takım
5. oldu
01:33:33'lük dereceleriyle 5. oldular.
|
|
4x50 m Bayrak
Erkek Takımı
Gümüş madalya kazandı
01:23.81'lik dereceleriyle 2. olarak gümüş madalya aldılar.
|
|
4x50 m Bayrak
Kadın Takımı
4. oldu
1:38.6 lık dereceleriyle 4. oldular.
|
|
50 m Çift Palet (Erkek)
Can Şerifoğlu
9. oldu
00:21.47'lik derecesiyle 9. oldu.
|
|
50 m Çift Palet (Erkek)
Özcan Esen
6. oldu
Finalde 00:21.06 derecesiyle 6. oldu.
|
|
50 m Çift Palet (Kadın)
Deniz Eylül Kürklü
Tamamlayamadı
|
|
50 m Çift Palet (Kadın)
Zühre İşici
9. oldu
00:25.28'lik derecesiyle 9. oldu..
|
|
50 m Dip (Erkek)
Berker Çakar
8. oldu
Finalde 00:16.73 derecesiyle 8. oldu.
|
|
50 m Dip (Erkek)
Hamit Taha Tayfur
11. oldu
00:16.73'lük derecesiyle 11. oldu.
|
|
50 m Dip (Kadın)
Beste Tuğçem Akgün
4. oldu
Finalde 00.17.60 ile 4. oldu.
|
|
50 m Dip (Kadın)
Esin Karakaya
9. oldu
00:20.04'lük derecesiyle 9. oldu.
|
|